אחד הפרמטרים החשובים ביותר לבחירת חברת אחסון אתרים הוא המחיר. כולנו רוצים לחסוך כסף, ולא לשלם יותר מדי עבור שירות שאולי אפשר לקבל בזול יותר. אבל המחיר לא הוא הפרמטר היחיד, ולא תמיד הזול ביותר הוא הטוב ביותר. חשוב להשוות את המחיר לתמורה, ולראות מה אתה מקבל בתמורה לכסף שאתה משלם. למשל, אם אתה משלם רק 10 שקלים לחודש עבור אחסון אתרים, אבל השרת שלך איטי, לא אמין, ולא מאובטח, אז אולי אתה לא מקבל תמורה טובה לכסף שלך. אולי כדאי לשלם קצת יותר, ולקבל שירות איכותי יותר, שיאפשר לאתר שלך לפעול בצורה טובה יותר, ולהשיג את המטרות שלך.

אז איך אתה יודע מה התמורה שאתה מקבל? הנה כמה דברים שאתה צריך לבדוק ולשאול לפני שאתה בוחר בחברת אחסון אתרים:

  • מה הם המאפיינים והמשאבים שהחברה מציעה לך? כמה שטח אחסון, רוחב פס, דומיינים, בסיסי נתונים, חשבונות דואר אלקטרוני, ועוד אתה מקבל בתוכנית שלך? האם הם מספיקים לצרכים שלך, או שאתה צריך יותר?
  • האם החברה מציעה תוספים או תבניות שיספקו לך יכולות ופונקציונליות נוספות לאתר שלך? למשל, האם החברה מציעה טופס יצירת קשר, גלריה, חנות אינטרנטית, רשת חברתית, או כל דבר אחר שאתה רוצה להוסיף לאתר שלך?
  • האם החברה מספקת גיבויים, אבטחה, ושירותי תמיכה? האם החברה מגבה את האתר שלך באופן קבוע, ומאפשרת לך לשחזר אותו במקרה של תקלה? האם החברה משתמשת בכלים ובמדיניות להגנה על האתר שלך מפני תקיפות, וירוסים, וגניבת מידע? האם החברה מציעה תמיכה בעברית, ובאיזה שעות וערוצים היא זמינה?

האתר blogatarim מאוחסן על שרתים של – IsrHost